ΑΘΗΝΑ
21:33
|
05.03.2021
Τη Δευτέρα 1η Φεβρουαρίου το άνοιγμα της δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης.
Το μοιράζομαι:
Το εκτυπώνω

Τη Δευτέρα 1η Φεβρουαρίου επιστρέφουν οι μαθητές των Γυμνασίων και των Λυκείων στις σχολικές ομάδες ενώ η λειτουργία της πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης συνεχίζεται με περισσότερα από 130 σχολεία κλειστά λόγω κρουσμάτων κορονοϊού σε μαθητές, εκπαιδευτικούς και λοιπό προσωπικό σε διάφορες περιοχές της Ελλάδας.

Η λίστα με τα κλειστά σχολεία

  1. ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ – ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ (ΛΑΤΣΕΙΟ) – ζ (ΣΤ Τάξη) από 25/1 έως και 5/2
  2. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΚΟΥΤΣΙΟΥ – ΑΓΓΛΙΚΑ Β (Β Τάξη), Ζ0*Β1 (Β Τάξη), Ζ1*Β1 (Β Τάξη), Ζ2*Β1 (Β Τάξη), ΖΕΠ Β (Β Τάξη), ΤΑΞΗ Β (Β Τάξη) από 25/1 έως και 5/2
  3. 6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Δ ΖΩΝΗ ΟΛΟΗΜΕΡΟ (Δ Τάξη), Δ ΟΛΟΗΜΕΡΟ (Δ Τάξη), Δ ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ (Δ Τάξη), Ζ0*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ1*Δ2 (Δ Τάξη), Δ ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη), Δ ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ (Δ Τάξη) από 25/1 έως και 7/2
  4. 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΧΕΛΜΕΙΟ – Α2 (Α Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ Α2 (Α Τάξη) από 25/1 έως και 7/2
  5. 8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – Α2 (Α Τάξη) από 25/1 έως και 7/2
  6. 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – Δ (Δ Τάξη), Δ ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη), Ζ0*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ1*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ2*Δ2 (Δ Τάξη) από 25/1 έως και 7/2
  7. 12ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ – ΚΛΑΣΣΙΚΟ 2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ 2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 25/1 έως και 5/2
  8. 7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ – Γ1 (Γ Τάξη) από 25/1 έως και 5/2
  9. 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – Γ2 (Γ Τάξη), Γ2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη) από 25/1 έως και 4/2
  10. 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 ΓΑΛΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), Γ1 (Γ Τάξη), Γ1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), Γ1 ΕΝΤΑΞΗ (Γ Τάξη), ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 ΓΑΛΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (ΣΤ Τάξη) από 25/1 έως και 4/2
  11. ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΧΑΛΚΙΔΑ – ΣΧΟΛΗ ΚΥΡΑΝΑ – ΑΓΓΛΙΚΑ Β (Β Τάξη), ΤΑΞΗ Β (Β Τάξη) από 25/1 έως και 4/2
  12. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΕΡΜΑΤΟΥΣΑΣ – Γ΄ Ε.Δ. (Γ Τάξη), Γ1 (Γ Τάξη), Γ2 (Γ Τάξη), ΖΕΠ 1 ΟΜΑΔΑ 7 (Γ Τάξη), ΖΕΠ 2 ΟΜΑΔΑ 8 (Γ Τάξη), ΖΕΠ 2 ΟΜΑΔΑ 9 (Γ Τάξη) από 25/1 έως και 6/2
  13. 3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΡΩΙΝΟ ΤΜΗΜΑ 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 25/1 έως και 4/2
  14. ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ – ΣΧΟΛΗ ΧΙΛΛ – Γ2 (Γ Τάξη) από 25/1 έως και 4/2
  15. ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ – ΣΧΟΛΗ ΧΑΤΖΗΒΕΗ – Β1 (Β Τάξη) από 25/1 έως και 3/2
  16. 1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑ ΚΩ – Β (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 25/1 έως και 4/2
  17. ΕΕΕΕΚ ΜΥΣΤΡΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ έως τις 07/02/2021
  18. 27ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ έως 07/02/2021
  19. 14ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Ε (Ε Τάξη) από 25/1 έως και 5/2
  20. ΙΔΙΩΤΙΚΟ 2/ΘΕΣΙΟ ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΛΙΛΙΠΟΥΠΟΛΗ – ΔΗΜ. ΒΑΣ. ΚΟΥΡΕΤΖΗ – ΠΡΩΙΝΟ-1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 25/1 έως και 5/2
  21. 10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – Ε1 (Ε Τάξη) από 25/1 έως και 5/2
  22. 6ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΟΛΟΗΜΕΡΟ 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΠΡΩΪΝΟ 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 25/1 έως και 5/2
  23. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΝΤΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ – Γ ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), Γ1 (Γ Τάξη) από 25/1 έως και 7/2
  24. 19ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΕΡΡΩΝ έως 07/02/2021
  25. 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – Ζ0*Α1 (Α Τάξη), Ζ1*Α1 (Α Τάξη), ΠΖΑ (Α Τάξη), Β1 (Β Τάξη), Β2 (Β Τάξη), ΕΔΒ (Β Τάξη), Ζ0*Β1 (Β Τάξη), Ζ1*Β1 (Β Τάξη), ΟΜΑΔΑ 1 (Β Τάξη), ΠΖΒ (Β Τάξη), Ζ0*Δ1 (Δ Τάξη), Ζ1*Δ1 (Δ Τάξη), Ζ0*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), Ζ1*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΠΖΣΤ (ΣΤ Τάξη), Ζ0*Γ1 (Γ Τάξη), Ζ1*Γ1 (Γ Τάξη), ΠΖΓ (Γ Τάξη) από 22/1 έως και 3/2
  26. 18ο Ολοήμερο Δημοτικό Σχολείο Αχαρνών – Γ1 (Γ Τάξη), Ε2 (Ε Τάξη) από 22/1 έως και 4/2
  27. 11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – Δ (Δ Τάξη) από 22/1 έως και 4/2
  28. 7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – Ε1 ΓΑΛΛΙΚΑ (Ε Τάξη) από 22/1 έως και 4/2
  29. 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΣΤ Γερμανικά (ΣΤ Τάξη), ΣΤ3 (ΣΤ Τάξη) από 22/1 έως και 4/2
  30. ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – Β5 (Β Τάξη), Γ2 (Γ Τάξη), Γ3 (Γ Τάξη), Γ4 (Γ Τάξη), Ε3 (Ε Τάξη), Ε4 (Ε Τάξη), ΣΤ10 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ7 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ9 (ΣΤ Τάξη) από 22/1 έως και 4/2
  31. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΥΣΤΟΥ έως τις 03/02/2021
  32. 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – Ε3 (Ε Τάξη) από 22/1 έως και 4/2
  33. ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΗΡΑΣ – ΛΑΛΙΤΣΕΣ – Υποχρεωτικό Πρωινό 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 22/1 έως και 2/2
  34. 18ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ – Ζ2*Β1 (Β Τάξη), Ζ0*Α1 (Α Τάξη), Ζ1*Α1 (Α Τάξη), Ζ2*Α1 (Α Τάξη), Β1 (Β Τάξη), Ζ0*Β1 (Β Τάξη), Ζ1*Β1 (Β Τάξη) από 22/1 έως και 2/2
  35. 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΓΓΛΙΚΑ Δ2 (Δ Τάξη), Δ2 (Δ Τάξη) από 22/1 έως και 31/1
  36. 2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ έως τις 04/02/2021
  37. ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΓ. ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΑΡΕΟΠΑΓΙΤΗΣ – ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη) από 22/1 έως και 3/2
  38. 9ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – Α2 (Α Τάξη), Α2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη), ΤΥΙ Α (Α Τάξη) από 22/1 έως και 3/2
  39. 1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥ – ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΟΣΙΝΗΣ έως τις 03/02/2021
  40. 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥ – Β1 ΤΑΞΗ (Β Τάξη), Β1 ΤΑΞΗ ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη) από 22/1 έως και 1/2
  41. 2ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΟΚΤΑΘΕΣΙΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – Β΄ ΤΑΞΗ (Β Τάξη) από 22/1 έως και 4/2
  42. ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ – ΕΡΑΣΜΕΙΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ Α.Ε. – Δ2 (Δ Τάξη), ΣΤ5 (ΣΤ Τάξη) από 21/1 έως και 3/2
  43. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΣΤΡΟΥΣ – ΑΓΓΛΙΚΑ Β (Β Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ Β (Β Τάξη), Ζ0*Β1 (Β Τάξη), Ζ1*Β1 (Β Τάξη), ΤΑΞΗ Β (Β Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ Ε (Ε Τάξη), ΓΑΛΛΙΚΑ Ε (Ε Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ Ε (Ε Τάξη), ΕΝΤΑΞΗΣ Ε (Ε Τάξη), Ζ0*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε1 (Ε Τάξη), ΤΑΞΗ Ε (Ε Τάξη) από 21/1 έως και 3/2
  44. 6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ – Β1 (Β Τάξη), Β1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), Γ1 (Γ Τάξη), Γ1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη) από 21/1 έως και 3/2
  45. 10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΝΑΚΑΣΑ – ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΓΑΛΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη) από 21/1 έως και 3/2
  46. ΕΙΔΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ έως 02/02/2021
  47. 8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – Ζ0*Α1 (Α Τάξη), Ζ1*Α1 (Α Τάξη), Ζ2*Α2 (Α Τάξη), Ζ0*Β1 (Β Τάξη), Ζ1*Β1 (Β Τάξη), Ζ2*Β2 (Β Τάξη), Ζ0*Γ2 (Γ Τάξη), Ζ1*Γ2 (Γ Τάξη), Ζ2*Γ1 (Γ Τάξη), Δ ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ (Δ Τάξη), Ζ0*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ1*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ2*Δ1 (Δ Τάξη), Ζ0*Ε2 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε2 (Ε Τάξη), Ζ2*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ0*ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), Ζ2*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΖΕΠ 1 ΣΤ (ΣΤ Τάξη), Β1 (Β Τάξη) από 21/1 έως και 3/2
  48. 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΕΙΔΙΚΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ – ΛΥΚΕΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – Α ΛΥΚΕΙΟΥ (Α-ΛΥΚ Τάξη), Α ΛΥΚΕΙΟΥ (Α-ΛΥΚ Τάξη), Α ΛΥΚΕΙΟΥ ΓΕΩΠΟΝΙΑ (Α-ΛΥΚ Τάξη), Α ΛΥΚΕΙΟΥ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΣ (Α-ΛΥΚ Τάξη), Α ΛΥΚΕΙΟΥ ΥΓΕΙΑΣ (Α-ΛΥΚ Τάξη) από 21/1 έως και 1/2
  49. ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙ έως 02/02/2021
  50. 15ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη) από 21/1 έως και 2/2
  51. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΥΚΑΜΙΝΕΑΣ ΛΕΣΒΟΥ – ΣΤΡΑΤΗΣ ΜΥΡΙΒΗΛΗΣ έως 03/02/2021
  52. 2/Θ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ 4 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 21/1 έως και 3/2
  53. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ ΜΥΚΟΝΟΥ – Β1 (Β Τάξη) από 21/1 έως και 3/2
  54. 2ο ΕΕΕΕΚ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΑΝΟΙΞΗ – Α΄ΜΑΓ1_Β (Α Τάξη), Α΄ΜΑΓ1_ΓΠ (Α Τάξη), Α΄ΜΑΓ1_Κ (Α Τάξη), Β΄ΜΑΓ2_ΓΠ (Β Τάξη), Β΄ΜΑΓ2_Κ (Β Τάξη), Γ΄ΜΑΓ3_ΓΠ (Γ Τάξη), Γ΄ΜΑΓ3_Κ (Γ Τάξη), Γ΄ΜΑΓ4_ΓΠ (Γ Τάξη), Γ΄ΜΑΓ4_Κ (Γ Τάξη), Δ΄ΜΑΓ5_Β (Δ Τάξη), Δ΄ΜΑΓ5_ΓΠ (Δ Τάξη), Δ΄ΜΑΓ5_Κ (Δ Τάξη), ΣΤ΄ΜΑΓ6_ΓΠ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ΄ΜΑΓ6_Κ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ΄ΜΑΓ7_Β (ΣΤ Τάξη), ΣΤ΄ΜΑΓ7_ΓΠ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ΄ΜΑΓ7_Κ (ΣΤ Τάξη) από 21/1 έως και 3/2
  55. 8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ – Δ1 (Δ Τάξη), Δ1-Αγγλικά (Δ Τάξη) από 21/1 έως και 3/2
  56. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΣΤ ΑΓΓ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΓΑΛΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΓΠ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΕΝΙΣΧ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΕΝΤΑΞΗΣ (ΣΤ Τάξη) από 20/1 έως και 2/2
  57. 4ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ – Β2 (Β Τάξη), Β2-ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), Ε1 (Ε Τάξη), Ε1 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε1-ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη) από 20/1 έως και 2/2 Δ2 (Δ Τάξη), Δ2-ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη) από 25/1 έως και 5/2
  58. 7ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ – Ζ0*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ1*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ2*Δ2 (Δ Τάξη), Ε1 (Ε Τάξη), Ε1 ΑΓΓΛ (Ε Τάξη), Ζ0*Ε3 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε3 (Ε Τάξη), Ζ2*Ε3 (Ε Τάξη), Ζ0*ΣΤ3 (ΣΤ Τάξη), Ζ1*ΣΤ3 (ΣΤ Τάξη), Ζ2*ΣΤ3 (ΣΤ Τάξη) από 20/1 έως και 2/2
  59. 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΣΤ2-ΓΑΛΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ3 (ΣΤ Τάξη) από 20/1 έως και 2/2
  60. ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΨΥΧΙΚΟ – Β ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΤΗΣ ΦΙΛΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ – Γ1 (Γ Τάξη) από 20/1 έως και 2/2
  61. 40ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – Γ1 (Γ Τάξη), Γ1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη) από 20/1 έως και 2/2
  62. 8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – Ζ0*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ1*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ2*Δ2 (Δ Τάξη), ΠΡΩΙΝΗ Δ (Δ Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ Ε2 (Ε Τάξη), Ε2 (Ε Τάξη), ΕΝΤΑΞΗΣ Ε2 (Ε Τάξη), Ζ0*Ε2 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε2 (Ε Τάξη), Ζ2*Ε2 (Ε Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ Δ ΟΛΟΗΜΕΡΟΥ (Δ Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ Δ1 (Δ Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ Δ2 (Δ Τάξη), Δ1 (Δ Τάξη), Δ2 (Δ Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ Δ1 (Δ Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ Δ2 (Δ Τάξη), ΕΝΤΑΞΗΣ Δ1 (Δ Τάξη), ΕΝΤΑΞΗΣ Δ2 (Δ Τάξη) από 20/1 έως και 2/2
  63. 17ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ έως 01/02/2021
  64. 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ – Αγγλικά Δ Τάξη (Δ Τάξη), Αγγλικά Ολοημέρου Δ (Δ Τάξη), Δ ΤΑΞΗ (Δ Τάξη), Ενισχυτική Δ – Τμήμα 1 (Δ Τάξη), Ένταξης Δ τάξη Τμήμα 1 (Δ Τάξη), Ένταξης Δ τάξη Τμήμα 2 (Δ Τάξη), Ζ0*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ1*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ2*Δ2 (Δ Τάξη), Πρωινή Ζώνη Δ (Δ Τάξη) από 20/1 έως και 2/2
  65. ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΣΠΡΟΥ έως 02/02/2021
  66. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΕΟΠΟΛΗΣ – Β΄ΤΑΞΗ (Β Τάξη), ΣΤ΄ΤΑΞΗ (ΣΤ Τάξη) από 20/1 έως και 2/2
  67. 22ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ έως 02/02/2021
  68. 25ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΤΜΗΜΑ 3 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 20/1 έως και 2/2
  69. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΥΡΓΕΤΟΥ έως 02/02/2021
  70. 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ – Γ1 ΤΑΞΗ (Γ Τάξη), Ε1 ΤΑΞΗ (Ε Τάξη) από 20/1 έως και 2/2
  71. 9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – Δ2 (Δ Τάξη), ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2-ΑΓΓ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2-ΓΕΡΜ (ΣΤ Τάξη), Δ2-ΑΓΓ (Δ Τάξη) από 20/1 έως και 28/1
  72. 20ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ – Ολοήμερο τμήμα (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), Πρωινή υποδοχή (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), Πρωινό τμήμα Ι (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 19/1 έως και 1/2
  73. 8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ “ΚΩΣΤΑΣ ΚΡΥΣΤΑΛΛΗΣ” – Β (Β Τάξη), Β – ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), Ε (Ε Τάξη), Ε – ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη) από 19/1 έως και 1/2
  74. 21ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ έως 28/01/2021
  75. 24ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΑΣ – Γ1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), Γ1 (Γ Τάξη) από 19/1 έως και 31/1
  76. 39ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ – Γ2 (Γ Τάξη) από 19/1 έως και 31/1
  77. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΥΡΩΝ – Ε΄ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε΄ΓΑΛΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε΄ΕΝΙΣΧΥΤ ΔΕΜΕΡΤΖΗ (Ε Τάξη), Ε΄ΕΝΙΣΧΥΤ ΠΕΤΡΙΔΗΣ (Ε Τάξη), Ε΄ΕΝΤΑΞΗΣ (Ε Τάξη), Ε΄ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ (Ε Τάξη), Ζ0*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ2*Ε1 (Ε Τάξη), Ε΄ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ (Ε Τάξη) από 19/1 έως και 1/2
  78. 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Β1 (Β Τάξη), Β1-ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη) από 18/1 έως και 29/1 Ζ0*Α1 (Α Τάξη), Ζ1*Α1 (Α Τάξη), Ζ0*Β1 (Β Τάξη), Ζ1*Β1 (Β Τάξη), Ζ0*Γ1 (Γ Τάξη), Ζ1*Γ1 (Γ Τάξη), Ζ0*Δ1 (Δ Τάξη), Ζ1*Δ1 (Δ Τάξη), Ζ0*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ0*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), Ζ1*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1-ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη) από 20/1 έως και 2/2
  79. 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Β2 (Β Τάξη), Δ2 (Δ Τάξη), Β2-ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), ΕΝ Β2 (Β Τάξη), Δ2-ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη), ΤΕ ΟΜ 1 (Β Τάξη) από 18/1 έως και 29/1
  80. 9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ – Γ (Γ Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ Γ (Γ Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ Γ (Γ Τάξη), Ζ0*Γ1 (Γ Τάξη), Ζ1*Γ1 (Γ Τάξη), ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ Γ (Γ Τάξη) από 18/1 έως και 31/1
  81. 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ – Α (Α Τάξη), Α-ΑΓΓΛ (Α Τάξη), Α-ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ (Α Τάξη) από 18/1 έως και 29/1
  82. 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ έως 31/01/2021
  83. 11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Β ΕΛΙΣΑΒΕΤΕΙΟ – Ε2 (Ε Τάξη), Ε1 (Ε Τάξη) από 18/1 έως και 29/1
  84. 105ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ – ΟΛ/ΠΡ Α Δ.Α (Α Τάξη), ΟΛ/ΠΡ Α Ζ1 (Α Τάξη), ΟΛ/ΠΡ Α Ζ2 (Α Τάξη) από 18/1 έως και 28/1
  85. 27ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ – ΤΜΗΜΑ 2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 18/1 έως και 25/1
  86. 70ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ – Ε2 (Ε Τάξη), Ε2-ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε2-ΓΑΛΛΙΚΑ (Ε Τάξη), ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1-ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1-ΓΑΛΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη) από 18/1 έως και 25/1
  87. 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΗΤΕΙΑΣ – Ε2 (Ε Τάξη) από 18/1 έως και 31/1
  88. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΗΓΗΣ ΛΕΣΒΟΥ έως 31/01/2021
  89. ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΗΓΗΣ ΛΕΣΒΟΥ έως 31/01/2021
  90. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔΑΣ ΛΕΣΒΟΥ – Α΄ΤΑΞΗ (Α Τάξη), Α΄ΤΑΞΗ ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη), Ζ0*Α3 (Α Τάξη), Ζ1*Α1 (Α Τάξη), Π.Ζ. Α΄ (Α Τάξη), Β΄ΤΑΞΗ (Β Τάξη), Β΄ΤΑΞΗ ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), Ζ0*Β3 (Β Τάξη), Ζ1*Β1 (Β Τάξη), Π.Ζ. Β΄ (Β Τάξη), Τ.Ε. Β (Β Τάξη), Γ΄ ΤΑΞΗ (Γ Τάξη), Γ΄ ΤΑΞΗ ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), Ζ0*Γ3 (Γ Τάξη), Ζ1*Γ1 (Γ Τάξη), Δ΄ΤΑΞΗ (Δ Τάξη), Δ΄ΤΑΞΗ ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη), Ζ0*Δ4 (Δ Τάξη), Ζ1*Δ2 (Δ Τάξη), Π.Ζ. Δ΄ (Δ Τάξη), Τ.Ε. Δ (Δ Τάξη), Ε΄ΤΑΞΗ (Ε Τάξη), Ε΄ΤΑΞΗ ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε΄ΤΑΞΗ ΓΑΛΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ζ0*Ε4 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε2 (Ε Τάξη), Π.Ζ. Ε΄ (Ε Τάξη), Τ.Ε. Ε (Ε Τάξη), Ζ0*ΣΤ3 (ΣΤ Τάξη), Ζ1*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ΄ΤΑΞΗ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ΄ΤΑΞΗ ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ΄ΤΑΞΗ ΓΑΛΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), Τ.Ε. ΣΤ (ΣΤ Τάξη), Ε.Δ. (Β Τάξη) από 18/1 έως και 29/1
  91. 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – Δ1 (Δ Τάξη), Δ1-ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη) από 18/1 έως και 28/1
  92. 22ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – Δ1 (Δ Τάξη), Δ1_ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη) από 18/1 έως και 29/1
  93. 3ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – Αγγλ.Στ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), Τ.Ε.-ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη) από 18/1 έως και 29/1
  94. ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΚΙΑΘΟΥ “ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΠΑΔΙΑΜΑΝΤΗΣ” έως 29/01/2021
  95. 26ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – Ε2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε2 ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ (Ε Τάξη), Ε2 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Ε Τάξη), Ζ0*Ε2 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε2 (Ε Τάξη) από 18/1 έως και 31/1
  96. ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ έως 31/01/2021
  97. ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΤΑΜΑΤΑΣ – ΑΓΓΛΙΚΑ Δ (Δ Τάξη), Δ΄ ΤΑΞΗ (Δ Τάξη) από 15/1 έως και 28/1
  98. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΛΑΤΑΙΩΝ – Γ1 (Γ Τάξη), Γ1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), Δ1 (Δ Τάξη), Δ1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη) από 15/1 έως και 28/1
  99. 10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – Β2 (Β Τάξη) από 21/1 έως και 3/2 Δ2 (Δ Τάξη) από 15/1 έως και 28/1
  100. ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – “Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ” – 2 (ΣΤ Τάξη) από 15/1 έως και 28/1
  101. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΥΦΗΣ ΗΜΑΘΙΑΣ – Γ1 (Γ Τάξη), Γ1 ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Γ Τάξη), ΕΔ1 (Γ Τάξη), Δ (Δ Τάξη), Δ ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Δ Τάξη), ΕΔ10 (Δ Τάξη), Ζ0*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ1 ΑΓΓΛΙΚΩΝ Δ Γ (Δ Τάξη), Ζ1*Δ5 (Δ Τάξη), Ζ2*Δ5 (Δ Τάξη) από 15/1 έως και 28/1
  102. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΨΑΡΗΣ ΦΟΡΑΔΑΣ – Τμήμα B (Β Τάξη), Τμήμα B (Γ Τάξη), Τμήμα B (Δ Τάξη) από 15/1 έως και 28/1
  103. 52ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – Στ2 (ΣΤ Τάξη) από 15/1 έως και 28/1
  104. 11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ έως 28/01/2021
  105. 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ – Ε1 (Ε Τάξη), Ε1 ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Ε Τάξη), Ε1 Γερμανικών (Ε Τάξη), Ζ0*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ2*Ε1 (Ε Τάξη), Τμήμα Ενισχυτικής Διδασκαλίας Ε1 (Ε Τάξη), ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ Ε (Ε Τάξη) από 15/1 έως και 28/1
  106. 9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ – Δ2 ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Δ Τάξη), Ζ0*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ1*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ2*Δ2 (Δ Τάξη), Δ2 (Δ Τάξη) από 15/1 έως και 28/1
  107. 2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΡΟΚΟΥ έως 28/01/2021
  108. 17ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΛΛΗ ΑΛΕΞΙΟΥ – Δ2 ΑΓΛΙΚΩΝ (Δ Τάξη), Δ2 (Δ Τάξη) από 15/1 έως και 26/1
  109. ΕΕΕΕΚ ΓΕΝΙΣΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ – Β2 ΚΕΡ (Β ΕΙΔ) (Β Τάξη), Β2 ΚΕΡ (ΓΕΝ ΠΑΙΔΕΙΑΣ) (Β Τάξη), Β2 ΚΕΡ (ΚΥΡΙΑ ΕΙΔ) (Β Τάξη), Ε2 ΚΕΡ (Β ΕΙΔ) (Ε Τάξη), Ε2 ΚΕΡ (ΓΕΝ ΠΑΙΔΕΙΑΣ) (Ε Τάξη), Ε2 ΚΕΡ (ΚΥΡΙΑ ΕΙΔ) (Ε Τάξη) από 15/1 έως και 29/1
  110. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ ΣΤ (ΣΤ Τάξη), Ζ0*ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), Ζ1*ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), Ζ2*ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 ΑΓΓΛΙΚΩΝ (ΣΤ Τάξη) από 15/1 έως και 29/1
  111. 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΓΓΛΙΚΑ Β2 (Β Τάξη), Β2 (Β Τάξη), ΤΕ Β (Β Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ Ε (Ε Τάξη), ΓΑΛΛΙΚΑ Ε (Ε Τάξη), Ε (Ε Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ Ε (Ε Τάξη) από 14/1 έως και 27/1
  112. 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ – ΑΓΓΛΙΚΑ Δ1 (Δ Τάξη), Δ1 (Δ Τάξη) από 14/1 έως και 27/1
  113. ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΣΥΣΤΕΓΑΖΟΜΕΝΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ – ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΘΙΠΠΗ έως 27/01/2021
  114. ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ – E1 (Ε Τάξη), Ε1-ΑΓΓ (Ε Τάξη), Ε1-ΓΕΡ (Ε Τάξη), Ε7 (Ε Τάξη), Ε7-ΑΓΓ (Ε Τάξη), Ε7-ΓΕΡ (Ε Τάξη) από 14/1 έως και 27/1
  115. ΕΙΔΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΩΦΩΝ ΚΑΙ ΒΑΡΗΚΟΩΝ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – Α2 ΓΕΝΙΚΗΣ (Α Τάξη) από 14/1 έως και 27/1
  116. 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – Α1 (Α Τάξη) από 14/1 έως και 27/1
  117. ΜΕΙΟΝΟΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΡΙΑΝΗΣ – Γ΄ ΤΑΞΗ (Γ Τάξη), Δ΄ΤΑΞΗ (Δ Τάξη) από 14/1 έως και 27/1
  118. 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΓΚΑΔΑ – Ε1 (Ε Τάξη) από 14/1 έως και 27/1
  119. ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΡΥΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ έως 27/01/2021
  120. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΔΙΝΗΣ – A3 (Α Τάξη) από 14/1 έως και 27/1
  121. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ ΚΙΛΚΙΣ έως 28/01/2021
  122. 9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ έως 27/01/2021
  123. 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ 6 (ΣΤ Τάξη), Ζ0*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), Ζ1*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΑΓΓ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΓΑΛΛ (ΣΤ Τάξη) από 13/1 έως και 26/1
  124. 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΚΡΑΤΑΣ – Δ (Δ Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ Δ (Δ Τάξη), ΕΝΤΑΞΗ Δ (Δ Τάξη), Ζ1*Δ1 (Δ Τάξη), Ψυχοκοινωνική Υποστήριξη (Δ Τάξη) από 13/1 έως και 27/1
  125. 8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ – Γ1 (Γ Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ Γ1 (Γ Τάξη), Ζ2*Γ1 (Γ Τάξη) από 13/1 έως και 26/1
  126. 9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΛΙΟΥ – Α2 (Α Τάξη) από 13/1 έως και 25/1
  127. 3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ 3 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ 6 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 19/1 έως και 1/2 ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ 4 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 15/1 έως και 28/1 ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ 5 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 13/1 έως και 26/1
  128. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΔΕΝΔΡΟΥ – ΑΓΓΛ.Ε1 (Ε Τάξη), ΓΑΛΛ.Ε (Ε Τάξη), ΓΕΡΜ.Ε (Ε Τάξη), Ε1 (Ε Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ ΔΙΔ. Ε1 (Ε Τάξη), Ζ0*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ2*Ε1 (Ε Τάξη) από 13/1 έως και 26/1
  129. 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ – Β1 (Β Τάξη), Β1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), Β2 (Β Τάξη), Β2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), ΕΝΤΑΞΗΣ Β (Β Τάξη), Ζ0*Β1 (Β Τάξη), Ζ1*Β1 (Β Τάξη), Ζ2*Β2 (Β Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΑΓΓΛΙΚΑ Β Ζ2 (Β Τάξη), ΠΖ Β (Β Τάξη), Ε (Ε Τάξη), Ε ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Ε Τάξη), Ε ΓΑΛΛΙΚΑ (Ε Τάξη), ΕΝΤΑΞΗΣ Ε (Ε Τάξη), Ζ0*Ε2 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε2 (Ε Τάξη), Ζ2*Ε1 (Ε Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΑΓΓΛΙΚΑ Ε Ζ1 (Ε Τάξη), ΠΖ Ε (Ε Τάξη), ΕΝΤΑΞΗΣ ΣΤ (ΣΤ Τάξη), Ζ2*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΑΓΓΛΙΚΑ ΣΤ Ζ1 (ΣΤ Τάξη), ΠΖ ΣΤ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 ΑΓΓΛΙΚΩΝ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (ΣΤ Τάξη) από 13/1 έως και 26/1
  130. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – Α΄ (Α Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ Α (Α Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ Β (Β Τάξη), Β΄ (Β Τάξη) από 13/1 έως και 26/1
  131. 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣ – Α1 (Α Τάξη) από 13/1 έως και 26/1
  132. 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ – ΑΓΓΛΙΚΑ Ε΄ (Ε Τάξη), ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ Ε΄ (Ε Τάξη), Ε1 (Ε Τάξη), Ζ0*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε2 (Ε Τάξη), Ζ2*Ε2 (Ε Τάξη) από 13/1 έως και 26/1

Πηγή: alfavita.gr

Το μοιράζομαι:
Το εκτυπώνω
ΣΥΝΑΦΗ

Πειθαρχία στα μέτρα ζητά ο ΠΟΥ

ΕΟΦ: Ανακλήθηκε αλκοολούχο τζελ χεριών

Απόρριψη της προσφυγής Κουφοντίνα εισηγείται η εισαγγελέας στο Δικαστικό Συμβούλιο Λαμίας

«Βατερλώ του δημόσιου συστήματος Υγείας» καταγγέλλει η ΠΟΕΔΗΝ

Γραφτείτε συνδρομητές
Ενισχύστε την προσπάθεια του Κοσμοδρομίου με μια συνδρομή από €1/μήνα